menusearch
ranjbarvahed.ir

مقالات

header
بلوک یا سفال

بلوک یا سفال

بلوک ساختمانی چیست؟
یکی از مشکلات رایجی که در زمینه عمران و ساختمان سازی برای بسیاری از افراد و کارفرمایان وجود دارد، تشخیص تفاوت بین بلوک و سفال است.

شنبه دهم اردیبهشت ۰۱
اصول ساخت و ساز، از نگاهی دیگر

اصول ساخت و ساز، از نگاهی دیگر

برای اینکه در هنگام خرید مصالح ساختمانی بر طبق اصول استاندارد استفاده از مصالح با کیفیت خرید کنید بهتر است اطلاعاتی در مورد انواع مصالح ساختمانی داشته باشید تا با آگاهی از شرکت‌های تولید مصالح ساختمانی خرید کنید. انواع مصالح ساختمانی شامل موارد ذیل است که هریک جداگانه توضیح داده شده است:

جمعه پانزدهم بهمن ۰۰
ساختمان سازی و اصول استاندارد استفاده از مصالح تجهیزات با کیفیت

ساختمان سازی و اصول استاندارد استفاده از مصالح تجهیزات با کیفیت

امروزه ساختمان سازی به یکی از مشاغل پرطرفدار و مطرح در کشور و حتی می‌توان گفت در دنیا تبدیل شده است، اشخاصی که ساختمان سازی می‌کنند قطعا اصول و قواعد خاصی را می‌دانند به طور مثال هنگام سفارش و خرید مصالح می‌دانند که باید از کدام نوع خریداری کنند، سایت های زیادی در این زمینه وجود دارند که به فروش انواع مصالح ساختمانی می‌پردازند اما در این میان نمی‌توان به همه ی‌ آنها اطمینان کرد، اگر شما هم جز افرادی هستید که به دنبال محصولات باکیفیت هستید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید چرا که به معرفی یک واحد فروش انواع مصالح خواهیم پرداخت.

دوشنبه یازدهم بهمن ۰۰
تاثیر بلوک در ساخت و ساز

تاثیر بلوک در ساخت و ساز

تأثیر بلوک سیمانی در ساخت و ساز بر هیچ کسی پوشیده نیست و استفاده از بلوک ها به دلیل افزایش مقاومت ساختمان و بالاتر بردن سرعت ساخت و ساز رو به افزایش است. اگر برای شما هم سوالات مختلفی در مورد انواع بلوک ویژگی و مشخصات آن به وجود آمده، در ادامه این مطلب قصد داریم تا به تمامی این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر پاسخ مناسب بدهیم.

سه شنبه بیست و هشتم دی ۰۰
اهمیت مصالح بتنی در ساخت

اهمیت مصالح بتنی در ساخت

بدون شک عملیات مربوط به ساخت و ساز از قدیم الایام تاکنون به عنوان یک جزو جدایی ناپذیر از زندگی بشر شناخته شده است

شنبه هجدهم دی ۰۰
 search

شبکه های اجتماعی

telegramaparatinstagram